Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     TARNÓW    /     2024.05.24-27 Wyjazd wypoczynkowy do basenów termalnych    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2024.05.24-27 Wyjazd wypoczynkowy do basenów termalnych

Tradycyjnie już, podobnie jak w poprzednich kilkunastu latach, członkowie naszego Koła SEiRP w Tarnowie, tym razem wspólnie ze Stowarzyszeniem Komendantów Policji w Limanowej, w dniach 24 – 27 maja, w blisko sześćdziesięcioosobowej grupie, przebywali na wyjeździe  wypoczynkowo – turystycznym w Ośrodku Wypoczynkowym „Za lasem” w Stasikówce k/Poronina oraz na basenach termalnych w Szaflarach.

Już od piątku wieczorem w ogrodzie Pensjonatu rozpoczęły się wspólne spotkania i wspomnienia z lat służby i poprzednich wyjazdów i spotkań. Piękna pogoda, super widoki, fantastyczny nastrój, bajkowy ogród, chwila zapomnienia o codziennych troskach gwarantował znakomite nastroje i samopoczucie. Wspaniałej atmosferze sprzyjało, jak zwykle, znakomite wyżywienie.

W sobotę został zorganizowany wieczorek taneczny, prowadzony przez znakomitych muzyków. Tańczyli i śpiewali wszyscy, wprawdzie nie do białego rana, ale i tak zabawa skończyła się po północy. 

Towarzystwo fantastyczne, w większości znane z poprzednich wyjazdów, jedzenie – bez zarzutu, urozmaicone i w ilościach zwiększających „oponkę brzuszną”.

A może wyjedziemy razem w jesieni? Zapraszam chętnych również z innych Kół naszego Stowarzyszenia.

 

                                                                                                                       Prezes Koła Bogdan Tabiś

 


Projekt i wykonanie: InforpolNET