Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2016.07.18 Powiatowe obchody Święta Policji w Gorlicach    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2016.07.18 Powiatowe obchody Święta Policji w Gorlicach

W dniu 18 lipca 2016 r. na placu przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach odbyły się obchody Święta Policji.

Z ramienia Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie uczestniczył Z-ca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Robert Nowakowski.

Dowódcą uroczystości był podkom. Mariusz Piotrowski Z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego w Gorlicach.

W czasie uroczystości mł. insp. Krzysztof Tybor dotychczas pełniący obowiązki Komendanta KPP w Gorlicach otrzymał z rąk Z-cy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Swoją obecnością zaszczycił uroczystość były Komendant KPP w Gorlicach insp. Michał Gawlik, który został powołany na stanowisko Komendanta KPP w Zakopanem wraz ze swym I Z-cą podinsp. Piotrem Prokipczakiem, który był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego w Gorlicach.

Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych powiatu gorlickiego, prokuratury, straży pożarnej, emerytów policyjnych i kapelan policyjny. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza KPP w Gorlicach oraz awansowane policjantki i policjanci, których w tym roku było mianowanych 43 osoby na wyższe stopnie służbowe.

W czasie uroczystości z zaproszonych gości głos zabrał, m.in.: Prezes Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gorlicach Zdzisław Kowalski, który pogratulował policjantkom i policjantom awansów na wyższe stopnie oraz życzył pomyślności w dalszej służbie, zdrowia i spokojnej służby w mających odbyć się w niedługim czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

 

                                                                                                                                                                 Mirosław Janik                                                                                                   

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET