Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2016.12.15 Spotkanie świąteczno-noworoczne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2016.12.15 Spotkanie świąteczno-noworoczne

W dniu 15 grudnia 2016 roku w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne Zarządu Koła SEiRP w Gorlicach z kierownictwem KPP w Gorlicach: Komendantem Powiatowym Policji w Gorlicach mł. insp. Krzysztofem Tyborem i Z-cą Komendanta nadkom. Dorotą Tokarz.

Zarząd SEiRP Koła w Gorlicach reprezentowali: Prezes Zarządu Koła Zdzisław Kowalski, Z-ca Prezesa Zarządu Koła Mieczysław Karp, Wiceprezes Zarządu Koła Alojzy Janusz, sekretarz Zarządu Koła Mirosław Janik i członek Zarządu Koła Józef Machowski.

Nasze spotkanie również zaszczycili swoją obecnością Przewodniczący IPA Gorlice nadkom. Aleksander Szymański, rzecznik prasowy KPP Gorlice st. asp. Grzegorz Szczepanek, panie z komendy policji współpracujące ze stowarzyszeniem emerytów oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zarządu Koła Eugeniusz Dąbrowski i organizator naszych wycieczek Zdzisław Halibożek.

Na wstępie Prezes SEiRP Koła w Gorlicach Zdzisław Kowalski przywitał wszystkich zaproszonych gości i krótko podsumował owocną i serdeczną współpracę z kierownictwem KPP Gorlice i paniami zatrudnionymi w komendzie policji.

Po złożeniu życzeń świąteczno-noworocznych głos zabrał komendant mł.insp. Krzysztof Tybor, który nawiązał do dalszej współpracy ze stowarzyszeniem i pomocy niezbędnej do funkcjonowania stowarzyszenia.

Po złożeniu życzeń świąteczno-noworocznych jego z-ca nadkom. Dorota Tokarz przeczytała wiersz pełen ciepła, optymizmu i miłości nawiązujący do tematyki Świąt Bożego Narodzenia składając życzenia świąteczno-noworoczne.

Wiceprezes Alojzy Janusz zarecytował wiersz liryczny Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ze zbiorów Pieśni pt. „Ocalić od zapomnienia”, który zawiera pytania retoryczne i po którym następuje refleksja nad przemijaniem i ulotnością każdej przeżytej chwili z ukochaną kobietą.

Przewodniczący IPA Gorlice nadkom. Aleksander Szymański również złożył życzenia świąteczno-noworoczne oraz wyraził zadowolenie ze współpracy z Zarządem Koła SEiRP w Gorlicach i zadeklarował dalszą owocną współpracę.

Po oficjalnych wystąpieniach wszyscy wspólnie rozmawiali w miłej atmosferze przy kawie i poczęstunku wyrobami cukierniczymi.

 

                                                                                                                                                           Sporządził:

                                                                                                                                                           Sekretarz Zarządu Koła SEiRP w Gorlicach Mirosław Janik

                                                                                                                                                           Foto: Rzecznik prasowy KPP w Gorlicach st.asp. Grzegorz Szczepanek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET