Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     ZAKOPANE    /     2016.01.12 Akcja krwiodawstwa w zakopiańskiej Policji    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2016.01.12 Akcja krwiodawstwa w zakopiańskiej Policji

12 stycznia 2016 roku funkcjonariusze i pracownicy cywilni zakopiańskiej komendy Policji oddawali krew. Zbiórka przyciągnęła wielu ochotników.

Policjanci chętnie włączają się do różnego rodzaju akcji i przedsięwzięć na rzecz niesienia pomocy osobom potrzebującym. Dlatego też w akcji krwiodawstwa zorganizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region Zakopane oraz Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych,jak również przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa o/ w Zakopanem, tatrzańscy policjanci i pracownicy komendy nie zawiedli również i teraz.

Akcja pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem odbyła się w budynku naszej jednostki. Tym, co może uratować życie drugiemu człowiekowi dzielą się policjanci i pracownicy komendy. Organizatorzy akcji składają serdeczne podziękowania dla tych wszystkich, którzy przyłączyli się do niej i podzielili się cząstką siebie, ale również dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli oddać krwi tym razem. Tym razem w akcji uczestniczyło 24 honorowych dawców, którzy oddali blisko 11 litrów krwi.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy.

                                                                                                                                                                         

                                                                                                                                     asp.szt.Roman Wieczorek

                                                                                                           Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem

 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET