Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     TARNÓW    /     2023.07.25 Obchody Święta Policji    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2023.07.25 Obchody Święta Policji

Na zaproszenie Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie insp. Mariusza Dymury, Prezes Zarządu Koła w Tarnowie insp.w st. spocz. dr Bogdan Tabiś w dniu 25 lipca br. uczestniczył w obchodach Święta Policji garnizonu tarnowskiego.

W tym roku uroczysty apel został przeprowadzony na Rynku w Zakliczynie.

Również Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podinsp. Jarosław Kmieć wystosował zaproszenie do naszego Koła do uczestniczenia w obchodach Święta Policji w powiecie dąbrowskim.

Uroczysty apel, w którym uczestniczył nadinspektor Michał Ledzion – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie został przeprowadzony w Domu Spotkań Kultur - byłej, pięknie odrestaurowanej Synagodze.

W imieniu wszystkich członków naszego blisko czterystaosobowego Koła składam gratulacje naszym Koleżankom i Kolegom w służbie z okazji Święta Policji i dziękujemy za przekazane zaproszenia dla będących w stanie spoczynku Policjantów naszego Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Tarnowie.

 

                                                                                                                                                                              Bogdan Tabiś - Prezes Koła SEiRP w Tarnowie

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET