Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     TARNÓW    /     2023.08.01-15 Wypoczynek w Świnoujściu    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2023.08.01-15 Wypoczynek w Świnoujściu

Tradycyjnie już, podobnie jak w poprzednich sześciu latach, w dniach 1 – 15 sierpnia ponad pięćdziesięcioosobową grupą przebywaliśmy na wyjeździe  wypoczynkowo – turystycznym w Świnoujściu.

Miejscem zamieszkania były jak zwykle obiekty CUL w Świnoujściu przy ul. Słowackiego, zlokalizowane 150 metrów od brzegu morza i 100 metrów od głównego świnoujskiego deptaka, czyli w znakomitym dla nas miejscu.

Towarzystwo fantastyczne, w większości znane w poprzednich wyjazdów, jedzenie – bez zarzutu, urozmaicone i w ilościach zwiększających „oponkę brzuszną”. Ponadto dwukrotnie, do północy (a może i dłużej)  bawiliśmy się z didżejem, z muzyką dostosowaną do naszych potrzeb, wymagań i upodobań

Piękna plaża, słońce i sztorm, wycieczki brzegiem morza i statkiem wycieczkowym, wspaniały nastrój i towarzystwo były gwarantem dobrego wypoczynku. Ci, co nie mogli być  nami, mogą tylko  żałować.

A może wyjedziemy razem w przyszłym roku?

                                                                                                                                                              Bogdan Tabiś - Prezes Koła SEiRP w Tarnowie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET