Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     KRAKÓW-CENTRUM I    /     2015.10.14 Spotkanie członków i sympatyków Koła Centrum I    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2015.10.14 Spotkanie członków i sympatyków Koła Centrum I

W dniu 14.10.2015 r Zarząd Koła SEiRP Kraków - Centrum I,  dla uczczenia Jubileuszu XXV-lecia  Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, zorganizował  uroczyste  spotkanie w swoich pomieszczeniach przy ulicy Mogilskiej 109.  Wcześniej  Zarząd Koła podjął uchwałę  o uhonorowaniu  30 członków Koła Medalem XXV - lecia SEiRP z Dyplomem. Wśród nich znaleźli się też emeryci – seniorzy, którzy z działalnością w  Stowarzyszeniu związani są od samego początku jej działalności.

Na wstępie Prezes Zarządu  Koła  Andrzej  Jurga przypomniał zebranym historię powstania SEiRP i niektóre fakty w okresie jego rozwoju.  

Po tym  zostały wręczone wspomniane medale  i dyplomy. Z ramienia Zarządu Wojewódzkiego SE i RP obecny był I Wiceprezes Wiesław Lipkowski, który zastępował nieobecnego w tym dniu  Prezesa Jana Kaczmarczyka.

Spotkanie odbyło się w miłej i wesołej atmosferze. Było okazją do  wspomnień, wymiany poglądów. Przy kawie, herbacie  i ciastkach było to spotkanie  dwóch pokoleń ludzi, których łączy ta sama pasja zawodowa i społeczna.

 

                                                                                                                                                                                                  Zbigniew Turcza

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET