Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2019.03.04 Dzień Kobiet     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2019.03.04 Dzień Kobiet

Tradycyjnie, jak co roku,  Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach zorganizował z okazji Międzynarodowego  Dnia Kobiet ( 8 marca) spotkanie z Paniami emerytkami policyjnymi, Paniami wdowami po zmarłych funkcjonariuszach oraz Paniami z kadry cywilnej, które  współpracują z naszym Zarządem  w niezbędnych czynnościach do funkcjonowania naszego stowarzyszenia.

W tym roku spotkanie to odbyło się dn. 4 marca 2019 r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i uczestniczyli w nim: Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach, zaproszone członkinie  Koła SEiRP, Panie kadry cywilnej oraz zaproszeni goście tj.

Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Krzysztof Tybor,  Rzecznik Prasowy  Komendanta Powiatowego Policji asp.szt. Grzegorz Szczepanek, asp. szt. Karolina Gurba.

Zgromadzonych uczestników przywitał  Prezes naszego Koła Zdzisław Kowalski, który podziękował wszystkim za przybycie oraz złożył obecnym Paniom życzenia z okazji Święta Kobiet.

Komendant KPP  Gorlice insp. Krzysztof Tybor w krótkim wystąpieniu złożył także życzenia wszystkim obecnym Paniom na spotkaniu.

Wiceprezes  Alojzy Janusz tradycyjnie jak co roku zarecytował poezję liryczną kobietom z okazji ich święta oraz zadedykował utwory satyryczne i fraszki.

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna podczas, której wszystkim Paniom zostały złożone życzenia i wręczono symboliczne róże przez Prezesa i Komendanta a następnie wszyscy uczestnicy wspólnie rozmawiali na różne tematy częstując się ciastkami i kawą.

                  

Sporządził:

Mirosław Janik - Sekretarz Koła SEiRP

Foto:

Mirosław Janik

asp szt.. Grzegorz Szczepanek - Rzecznik prasowy KPP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET