Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2021.09.04 - Zawody strzeleckie IPA Gorlice     /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2021.09.04 - Zawody strzeleckie IPA Gorlice

W dniu 04.09.2021 r. w Gorlicach przy ul. Brzozowej 1 na strzelnicy LOK odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Region IPA Gorlice i Zarząd Powiatowy LOK w Gorlicach .

Odpowiadając na zaproszenie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Gorlicach wystawiło drużynę i wzięło udział w zawodach. Nasze Stowarzyszenie reprezentowali:

  • Kol. Robert Pisula
  • Kol. Roman Zabawa
  • Kol. Grzegorz Pogorzelski
  • Kol. Wiesław Maksym

W zawodach wzięło udział 14 drużyn  m.i. : IPA Zakopane, IPA Nowy Targ, IPA Nowy Sącz, IPA Jasło, ZK Jasło, Lok Gorlice, UM Gorlice i inni.

Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Gorlic Rafał Kukla. Podczas zawodów obecny był także jego Zastępca Łukasz Bałajewicz. Drużynie SEiRP Koło w Gorlicach kibicował Prezes Stowarzyszenia Zdzisław Kowalski.

Po zakończeniu zawodów i wręczeniu nagród odbyło się spotkanie uczestników przy grillu.

Impreza przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Ci zaś którzy na tych zawodach uczestniczyli po raz pierwszy deklarowali swoje uczestnictwo za rok.

 

Sporządził: Wiesław Maksym

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET