Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     CHRZANÓW    /     2018.09.29 Jesienne spotkanie integracyjne    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2018.09.29 Jesienne spotkanie integracyjne

W dniu 29 września 2018 roku Zarząd Koła zorganizował co roczne spotkanie jesienne swoich członków wraz z rodzinami. Na spotkanie przybyło 23 członków, 11 osób towarzyszących oraz zaproszony gość w osobie przewodniczącego regionu IPA Chrzanów. Głównym posiłkiem na spotkaniu były przygotowane przez Zarząd ziemniaki po „ cabańsku „ czyli pieczone w specjalnych garnkach ziemniaki bez wody na ogniu. Na przyjściu każdy uczestnik został poczęstowany trzema rodzajami ciast upieczonych przez dzieci ze Szkoły Specjalnej w Chrzanowie klasa ciastkarzy.

Czekając na upieczenie się ziemniaków każdy mógł poczęstować się chlebem posmarowanym swojskim smalcem. Po około półtorej godziny ziemniaki upiekły się i każdy uczestnik zjadł porcję ziemniaków ponieważ jak zwykle pieczone były dobre znaleźli się chętni do zjedzenia nawet trzech porcji. W trakcie spotkania jak zwykle wspominano czasy służby, kolegów z sekcji PG, kryminalnej oraz dzielnicowych. Wspominano też niestety już nie żyjących kolegów.

Spotkanie zakończyło się około godz. 21.30 jak zwykle niedosytem i deklaracjami następnych spotkań.

 

                                                                                                                                   Zygmunt Kondracki

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET