Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2018.03.07 Dzień Kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2018.03.07 Dzień Kobiet

Dnia 7 marca 2018 roku Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach zorganizował z okazji Międzynarodowego  Dnia Kobiet  (8 marca) spotkanie z Paniami emerytkami policyjnymi, Paniami wdowami po zmarłych funkcjonariuszach oraz Paniami z kadry cywilnej, które  współpracują z naszym Zarządem  w niezbędnych czynnościach do funkcjonowania naszego Stowarzyszenia.

Spotkanie odbyło się w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i uczestniczyli w nim: Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach, zaproszone członkinie  Koła SEiRP i panie kadry cywilnej oraz zaproszeni goście tj.

Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Krzysztof Tybor, I z-ca Komendanta nadkom. Dorota Tokarz i rzecznik prasowy asp.szt. Grzegorz Szczepanek

Wszystkich przywitał Prezes naszego Koła Zdzisław Kowalski, który podziękował wszystkim za przybycie oraz złożył obecnym Paniom życzenia z okazji Święta Kobiet dedykując im wiersz.

Komendant KPP  Gorlice insp. Krzysztof Tybor złożył także życzenia wszystkim obecnym Paniom na spotkaniu.

Wiceprezes  Alojzy Janusz tradycyjnie jak co roku zarecytował humorystyczne wiersze oraz poezję K.I.Gałczyńskiego, Juliana Tuwima i innych autorów.

I Z-ca Komendanta nadkom. Dorota Tokarz z okazji Dnia Kobiet zadedykowała Paniom życzenia i wiersz własnego autorstwa oraz wiersz dla Panów z okazji Dnia Mężczyzn, który jest obchodzony 10 marca. Jest to data upamiętniająca Czterdziestu męczenników z Sebasty, czyli legionistów rzymskich skazanych na śmierć za odmowę wyrzeczenia się chrześcijaństwa.

Wystąpienia spodobały się wszystkim obecnym na sali i po zakończeniu skwitowane było gromkimi oklaskami.

Po części artystycznej nastąpiła część oficjalna podczas, której wszystkim Paniom zostały złożone życzenia i wręczono czerwone róże przez Prezesa i Komendanta a następnie wszyscy wspólnie rozmawiali na różne tematy częstując się ciastkami i kawą.

                  

Sporządził:

Mirosław Janik - Sekretarz Koła SEiRP

Foto: Mirosław Janik; asp szt. Grzegorz Szczepanek - Rzecznik prasowy KPP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET