Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2020.03.11 Dzień Kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2020.03.11 Dzień Kobiet

Dnia 11 marca 2020 roku Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach zorganizował z okazji Międzynarodowego  Dnia Kobiet  (8 marca) spotkanie z Paniami emerytkami policyjnymi, Paniami wdowami po zmarłych funkcjonariuszach oraz Paniami z kadry cywilnej, które  współpracują z naszym Zarządem  w niezbędnych czynnościach do funkcjonowania naszego Stowarzyszenia.

Spotkanie odbyło się w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i uczestniczyli w nim: Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach, zaproszone członkinie  Koła SEiRP i panie z kadry cywilnej oraz zaproszeni goście tj. Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach podinsp. Dorota Tokarz i rzecznik prasowy asp.szt. Grzegorz Szczepanek.

W tym roku z różnych przyczyn była niska frekwencja naszych członkiń, ale dopisały panie z kadry cywilnej i spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

Na wstępie Prezes Koła Zdzisław Kowalski wszystkich przywitał i podziękował za przybycie oraz złożył obecnym Paniom życzenia z okazji ich święta a w szczególności z radością powitał Panią Komendant podinsp. Dorotę Tokarz po rocznej nieobecności, gdyż objęła stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Komendant KPP Gorlice podinsp. Dorota Tokarz przywitała również wszystkich radośnie, Paniom złożyła życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz zadeklarowała współpracę z naszym stowarzyszeniem.

Po oficjalnej części Prezes Zarządu SEiRP Koła w Gorlicach Zdzisław Kowalski wręczył wszystkim Paniom symboliczną różę a wiceprezes  Alojzy Janusz zarecytował Paniom poematy  K.I.Gałczyńskiego a drugi wiceprezes Wiesław Maksym  zaprezentował szereg satyrycznych dowcipów, które spotkały się z aplauzem uczestników  i nagrodzone były brawami.

Na spotkaniu tym był poczęstunek „słodkościami” oraz kawą lub herbatą i wszyscy uczestnicy mogli powspominać, porozmawiać między sobą.         

      

Sporządził:

Mirosław Janik - Sekretarz Koła SEiRP

Foto:

Mirosław Janik

asp szt.. Grzegorz Szczepanek - Rzecznik prasowy KPP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET