Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     WADOWICE    /     2018.11.30 Zabawa andrzejkowa    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2018.11.30 Zabawa andrzejkowa

„Zebrała się nasza gromada, 

Gdy już wieczór zapada,

Chętna  do zabawy w andrzejkową noc,

Bo dziś wróżb i magii noc”

 

Nie ma lepszej formy na integrację niż dobra zabawa i z tym nastawieniem w dniu 30 listopada 2018 r. o godz. 17-ej rozpoczęliśmy zabawę andrzejkową. Tradycyjnie już  gościny udzieliła nam restauracja "Graniczna" w Wadowicach.  

Jak zawsze wszystkich uczestników przywitali organizatorzy Prezesi Zarządu Koła Janusz Janik i Jerzy Byrski podkreślając, że „najważniejsze przecież jest to, by się świetnie bawić, więc życzymy Wam niezapomnianego wieczoru andrzejkowego, udanego towarzystwa, no i oczywiście spełnionych wróżb” .  Przy suto zastawionych stołach do tańca przygrywała nam  sprawdzona kapela. Grano przeboje muzyki popularnej, jak i disco polo, a czasu na odsapnięcie nie było za dużo i dla niektórych  wyczekiwane  „ a teraz idziemy ….” było wybawieniem.  Nie było osoby, którą pominięto by w  koncercie życzeń, a dedykacje  były dodatkową atrakcją.

Niezadowolonych nie było, ale około godziny pierwszej salę zaczęli opuszczać pierwsi goście, a o drugiej było już po zabawie. Podobnie jak ostatnio z uwagi na wielkość sali w zabawie uczestniczyło około 40 osób.

                                                

                                                                                                                                                       Janusz Janik


Projekt i wykonanie: InforpolNET