Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2019.07.17 Święto Policji na gorlickim rynku    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2019.07.17 Święto Policji na gorlickim rynku

W dniu 17 lipca 2019 roku na gorlickim rynku odbyły się obchody Święta Policji połączone z jubileuszem 100 - lecia powstania Policji Państwowej.

W uroczystości uczestniczył Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł.i nsp.Piotr Morajko, awansowani funkcjonariusze oraz kadra kierownicza i pracownicy KPP w Gorlicach.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. przedstawiciele parlamentarzystów, władz samorządowych powiatu gorlickiego oraz emeryci policyjni w tym byli komendanci tutejszej jednostki.

Okolicznościowe przemówienie wygłosił Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Krzysztof Tybor. Podziękował policjantom za zaangażowanie, rzetelną służbę i pracę. Władzom samorządowym podziękował za zaangażowanie i współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gorlickiego.

W imieniu emerytów policyjnych życzenia złożył Prezes Zarządu Koła SEiRP w Gorlicach Zdzisław Kowalski i przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach okolicznościowy list intencyjny.

Uroczystość uświetnił występ orkiestry reprezentacyjnej KOSG w Nowym Sączu.

                                                                                                                                                                                                                                Sporządził: Mirosław Janik

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET