Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     TARNÓW    /     2019.03.08 Dzień Kobiet w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2019.03.08 Dzień Kobiet w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie

Pan Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mariusz Dymura już nie pierwszy raz pozytywnie zaskoczył. Za pośrednictwem Prezesa Koła SEiRP Jerzego Krawczyka zwrócił się z zaproszeniem dla pań na uroczystość Dnia Kobiet. Z zaproszenia skorzystały 4 panie – pisząca te słowa oraz 3 koleżanki z Koła. Oprawa uroczystości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Śmiało można powiedzieć, duża grupa pań obecnych na uroczystości reprezentowała kilka pokoleń. W tym towarzystwie 4 reprezentantki 60+ czuły się bardzo dobrze. Mościcka Fundacja Kultury stała się w dniu 8 marca areną pięknego święta. Na początku Pan Komendant wraz ze swoim Zastępcą i przedstawicielami NSZZ Policjantów powitał przybyłe panie na  antresoli Domu Kultury. W trakcie wystąpienia podziękował paniom za ich zaangażowanie w pracę i służbę życząc wszelkiej pomyślności na polu zawodowym i prywatnym. Panie otrzymały piękne tulipany. Pani Dyrektor MFK także wręczono bukiet kwiatów wraz z życzeniami i podziękowaniem za organizację całej uroczystości.

Piękne zbiorowe zdjęcie na schodach antresoli było ukoronowaniem oficjalnej części święta. Prawdziwa niespodzianka czekała na panie chwilę później. Zostałyśmy zaproszone na specjalną projekcję filmową. Komedia romantyczna produkcji polskiej pt: „Całe szczęście”, wzruszyła i zachwyciła wszystkich. Po filmie uczta duchowa zamieniła się w ucztę dla ciała. Przy kawie i ciastkach rozmowy przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Pan Komendant starał się porozmawiać z każdą obecną panią.

Na pewno wszystkie wyszłyśmy z uroczystości pozytywnie „naładowane” i w dobrych nastrojach. A kiedyś przed wielu laty…rajstopy i dezodoranty kwitowane na specjalnych listach. Panie Komendancie! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia w roku 2020!

                                                                                                                         

                                                                                                                    Anna Walkowicz, Sekretarz Zarządu Koła SEiRP w Tarnowie   

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET