Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2019.02.20 Walne zebranie sprawozdawcze    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2019.02.20 Walne zebranie sprawozdawcze

W dniu 20 lutego 2019 r. w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych Koła w Gorlicach.

Na zebranie przybyli zaproszeni członkowie i n/w goście:

  • Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach  insp. Krzysztof Tybor
  • I Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach – nadkom. Dorota Tokarz
  • Członek Prezydium ZW SEiRP Stanisław Smoleń,
  • Przewodniczący IPA Gorlice – nadkom. Aleksandrer Szymański
  • Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów – asp.szt. Krzysztof Brach oraz
  • Rzecznik Prasowy KPP-Gorlice – asp. szt. Grzegorz Szczepanek.

Otwarcie zebrania i powitanie wszystkich przybyłych członków i gości dokonał Prezes Zarządu Koła SEiRP  w Gorlicach Zdzisław Kowalski, który wraz z przedstawicielem  ZW SEiRP  w Krakowie Stanisławem Smoleń tradycyjnie wręczyli dyplomy okolicznościowe  jubilatom należącym do naszego stowarzyszenia.

Po części oficjalnej Prezes Zdzisław Kowalski przedstawił sprawozdanie z działalności Koła za rok 2018.  Podziękował wszystkim zaangażowanym osobom za działalność na rzecz stowarzyszenia, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas aby pomagać innym znajdującym się w potrzebie.

Sprawozdanie finansowe za ubiegły rok 2018 złożył Skarbnik Zarządu Koła Władysław Gorzkowicz, przedkładając jednocześnie budżet i plan wydatków na 2019 rok.

Po krótkiej przerwie wystąpił Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Eugeniusz Dąbrowski, który przedstawił wyniki z przeprowadzonej kontroli Zarządu Koła, do której nie miał zastrzeżeń i ocenił pracę Zarządu Koła na wysokim poziomie.

W dalszym etapie Walnego Zebrania głos zabrał v-ce Prezes Alojzy Janusz, który przedstawił Plan pracy na 2019 rok.          

Następnie członek naszego Koła kolega Zdzisław Halibożek organizator  corocznych wycieczek przedstawił „Plan wycieczek na rok 2019” i omówił krótko miejsca zaplanowanych wycieczek oraz nawiązał do organizowanych wycieczek z Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach, którego jest Prezesem, gdzie również należy wielu naszych emerytów.

W trakcie zebrania głos zabrał m.i. Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach insp. Krzysztof Tybor oraz Przewodniczący IPA – Gorlice nadkom. Aleksander Szymański.

Przewodniczący Komisji Uchwał i Wniosków Wiesław Maksym przedstawił uchwałę Walnego Zebrania, która jednogłośnie zostało przyjęta i zebranie zostało zakończone.

 

 

Opracował:

Sekretarz Zarządu Koła SEiRP w Gorlicach

Mirosław Janik

Foto:

Rzecznik prasowy  KPP-Gorlice asp. szt..Grzegorz Szczepanek

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET