Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     GORLICE    /     2016.03.04 Dzień Kobiet zorganizowany przez Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2016.03.04 Dzień Kobiet zorganizowany przez Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach

To już stało się tradycją, że Zarząd Koła SEiRP w Gorlicach organizuje z okazji Międzynarodowego  Dnia Kobiet spotkanie z Paniami emerytkami policyjnymi, Paniami wdowami po zmarłych funkcjonariuszach oraz Paniami kadry cywilnej, które zaangażowane są w niezbędne czynności do funkcjonowania naszego stowarzyszenia.

W tym roku Święto to było obchodzone w dniu 4 marca 2016 r. i odbyło się w auli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Spotkanie odbyło się w bardzo kameralnym gronie i jak zwykle wszystkie zaproszone panie przywitał Prezes naszego Koła Zdzisław Kowalski.

Po tym wystąpieniu głos zabrał V-ce Prezes Alojzy Jnusz, który przedstawił fraszki Jana Izydora Sztaudyngera oraz przedstawił złote myśli znanych poetów. Wystąpienie spodobało się wszystkim obecnym na sali i po zakończeniu skwitowane było oklaskami.

Po częci wstępnej i rozrywkowej nastąpiła część oficjalna tj. wszystkim Paniom zostały złożone życzenia, wręczone róże oraz przy słodkim poczęstunku i kawie lub herbacie „toczyły” się wspólne rozmowy oraz wspomnienia przy oglądaniu Kronik (3 księgi) z działalności naszego stowarzyszenia, które istnieje już 13 lat i było o czym rozmawiać oraz wspominać przeszłe lata.

                  

                                                                                                                                                                                                                Sporządził: Mirosław Janik-Sekretarz Koła SEiRP

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET