Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     WADOWICE    /     2016.03.08 Spotkanie z okazji Dnia Kobiet    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2016.03.08 Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

W dniu 8 marca 2016 roku wadowickie Koło SEiRP  zorganizowało spotkanie z członkiniami i wdowami po zmarłych  naszych członkach  z okazji Dnia Kobiet. Panowie z zarządu obdarowali panie drobnymi upominkami i oczywiście kwiatkiem, a życzenia złożył prezes Janusz Janik włączając do swojego krótkiego wystąpienia rymowankę:

„Życzymy Wam, aby wszystkie plany nawet te najbardziej abstrakcyjne udało się zrealizować. Życzymy Wam szczęścia-dzięki któremu te zamierzenia staną się realne. Zdrowia, które pomoże w ich realizacji. I przyjaciół, z którymi będziecie mogły dzielić radość ze swoich sukcesów. Abyście były uśmiechnięte w dniu tak ważnego święta. Abyście mimo biegu lat, zawsze kochały cały świat. Abyście duchem młodymi były i z problemów nic nie robiły”.

Jadwiga Pawlus, Irena Knawa, Urszula Faber i Maria Szcząber z okazji Jubileuszów rocznic urodzin otrzymały okolicznościowe laurki.

Przy kawie, herbacie i własnych wypiekach w dwugodzinnym spotkaniu wzięło udział 18 pań.

 

                                                                                                                Janusz Janik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET