Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     CHRZANÓW    /     2019.09.27 Spotkanie integracyjne w Libiążu    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2019.09.27 Spotkanie integracyjne w Libiążu

W tym roku jesienne spotkanie integracyjne  Koła SEiRP w Chrzanowie odbyło się w dniu 27 września. Przygotowania do spotkania rozpoczęto  od godziny 12.30. Głównym daniem był regionalny przysmak „ziemniaki po cabańsku” przygotowany przez część emerytów naszego Koła i ich małżonki.

Pozostali uczestnicy zaczęli przybywać od godziny 15.00. Na przywitanie każdy został poczęstowany  pysznym ciastem upieczonym przez żonę kol. Jacka Warzechy. W oczekiwaniu na danie główne, każdy mógł się poczęstować przygotowanymi kanapkami ze smalczykiem.

W spotkaniu integracyjnym uczestniczyło ponad dwadzieścia osób (członków Koła, osób towarzyszących oraz zaproszony gość - opiekun Koła kol. Janusz Janik).

Pogoda i humory dopisały, a spotkanie odbywało się w miłej i przyjemnej atmosferze. Jak zwykle  w  mniejszych lub większych grupkach wspominano wakacyjne podróże, wydarzenia z czasów służby, jak również niestety nieżyjących już kolegów. Dyskutowano o bieżących wydarzeniach w kraju jak i nowinkach technologicznych wprowadzanych od jakiegoś czasu na rynek np. fotowoltanice czy pompach ciepła.

Nadchodzący wieczór dał sygnał do zakończenia spotkania. Zadowoleni uczestnicy zaczęli się rozjeżdżać, zabierając ze sobą kolejną porcję pozostałych pieczonych ziemniaków.                 

                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                 Krzysztof Cholewa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET