Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     TARNÓW    /     2022.08.1-15 Wakacyjny wyjazd do Świnoujścia    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2022.08.1-15 Wakacyjny wyjazd do Świnoujścia

W dniach od 1 do 15 sierpnia 2022 roku tradycyjnie już, po raz kolejny, grupa 54 członków i sympatyków Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z Koła w Tarnowie wyjechała do Świnoujścia na dwutygodniowy wypoczynek. Przejazd w obydwie strony został zorganizowany autokarem, co znacznie ułatwiło i uprzyjemniło podróż.

Po drodze była możliwość zwiedzenia i zobaczenia największej w Polsce figury Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – żelbetonowej rzeźby w Świebodzinie, wzniesionej w 2010 roku.

Jak co roku korzystaliśmy z zakwaterowania w dwóch budynkach OSW Rybitwa i Cyranka. Ośrodek położony jest w super atrakcyjnym miejscu, 100 m. od głównej promenady w Świnoujściu i 150 m od plaży. Oczywiście w sobotę, na terenie ośrodka została zorganizowana zabawa tanecznia, prowadzona przez fantastycznego didżeja – do samego końca bawili się wszyscy świetnie, bez względu na wiek.

A w dzień: najpiękniejsza w Polsce plaża, czysta woda, promenada, rejs statkiem, zabytki, granica z Niemcami możliwa do przekroczenia spacerkiem ze Świnoujścia oraz rybki z dodatkami….

Zapraszamy za rok.

                                                                                                                                                                                Bogdan Tabiś


Projekt i wykonanie: InforpolNET