Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     CHRZANÓW    /     2018.05.25 Na majówce w Libiążu    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2018.05.25 Na majówce w Libiążu

W dniu 25 maja 2018 r. wczesnym popołudniem w plenerze na terenie obiektów Koła Łowieckiego w Libiążu spotkali się członkowie Koła SEiRP w Chrzanowie wraz z rodzinami na tradycyjnym wiosennym ognisku. Przy pięknej pogodzie w tej integracyjnej imprezie wzięły udział się 34 osoby. Kobiety przygotowały własne wypieki i inne bardzo smaczne zakąski.

Oczywiście najważniejszym punktem spotkania było grillowanie, które wzięli na siebie mężczyźni oraz degustacja smakowo różnych kiełbasek. W trakcie spotkania Prezes Koła Marian Surowiec, skarbnik Zygmunt Kondracki oraz zaproszony na imprezę opiekun Koła Janusz Janik wręczyli nowym członkom legitymacje członkowskie, a jubilatkom i jubilatom z okazji okrągłych rocznic urodzin okolicznościowe listy gratulacyjne, życząc im dużo zdrowia i wytrwałości w działalności społecznej. Były śpiewy i  wspomnienia minionego czasu, a szczególnie związane ze służbą. Spotkanie, które przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze zakończyło się późnym wieczorem.

                                                                                                                                                                                                              Zygmunt Kondracki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET