Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Porozumienie Służb Mundur.     /     2020.02.20 Ostatnie posiedzenie Prezydium VI Kadencji    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2020.02.20 Ostatnie posiedzenie Prezydium VI Kadencji

Dobiegła końca VI Kadencja Prezydium i Zarządu Porozumienia Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych Województwa Małopolskiego.

W dniu 20 lutego 2020 r. w „tłusty czwartek” w Klubie Garnizonowym Wojska Polskiego przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie  odbyło się ostatnie, uroczyste posiedzenie na zakończenie działalności Prezydium Porozumienia.

Prezes płk mgr inż. Czesław Kurczyna serdecznie podziękował wszystkim członkom Prezydium i w dowód uznania, za rzetelną pracę na rzecz Związków i Stowarzyszeń Służb Mundurowych wręczył Dyplomy Uznania wraz z pięknymi albumami o szerokiej tematyce związanej z kulturą i architekturą Krakowa.

W rewanżu Prezes Klubu Weteranów Wojska Polskiego „Wiarus” inż. Stanisław Sierant wręczył każdemu  członkowi Prezydium Jubileuszowe kubki „20-lecia Porozumienia” przypadające w bieżącym roku 2020.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbędzie się w dniu 19 marca 2020 r. o godz. 16.00 w Klubie Garnizonowym przy ul. Zyblikiewicza 1 w Krakowie. 

                                                                                                                                                                                 Sporzadzili:

Tekst: Jan Fabiański;

Foto: Piotr Styczyński

Uroczyste posiedzenie w teleobiektywie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET