Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów
Policyjnych w Krakowie
Jesteś tutaj Małopolskie Koła SEiRP    /     KRAKÓW-CENTRUM I    /     2015.12.16 Spotkanie opłatkowe    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: 31-571 Kraków ul. Mogilska 109, Tel.: 12 61 51 315, Fax: 12 61 51 314, E-mail: seirpmalopolska@wp.pl

2015.12.16 Spotkanie opłatkowe

Przedświąteczny czas obfituje w spotkania opłatkowe. Chwile, kiedy można na moment zwolnić, problemy służbowe i prywatne odłożyć na bok i skupić się na tym co nas łączy, a nie dzieli, co cieszy, a nie smuci. Tak też było w przypadku emerytów i rencistów Koła SEiRP Kraków-Centrum I, którzy w dniu 16 grudnia 2016 roku, tradycyjnie już w restauracji "Piastowska" w Nowej Hucie, odbyli spotkanie opłatkowe członków Koła SEiRP Kraków-Centrum I.

Upłynęło ono w świątecznej atmosferze, gdyż czas ten jest jedynym momentem, aby spotkać się wspólnie i  złożyć życzenia, a dzień ten jest specyficznym dniem, w którym właśnie w świątecznej atmosferze można się spotkać, powspominać, porozmawiać i po prostu ze sobą pobyć, gdzie najważniejszym było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania.  

Wszyscy złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych pełnych życzliwości Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku.

Spotkanie nie mogło obyć się bez śpiewania kolęd.  I tu spotkała  seniorów niespodzianka, ponieważ śpiewanie to odbyło się pod niezwykłym kierownictwem, otóż do grona gości dołączył wynajęty specjalnie na tę okazję DJ, który w umiejetny sposób zaprosił wszystkich do śpiewania kolęd.

 

                                                                                                                                                                            Piotr Styczyński

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET